درباره آکادمی زیبایی مهناز قبادی

مجموعه آموزشگاه های زیبایی، مهناز قبادی در سال ۱۳۸۳ با مجوز رسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی تاسیس گردید. این مجموعه آموزشگاه ها، در شعبات متعدد با بهره گیری از کادر آموزشی مجرب، آموزش ها را از پایه تا تخصصی در حوزه های مختلف زیبایی از قبیل: کاشت و طراحی ناخن، تاتو(میکروبلیدینگ، میکروشیدینگ، فیبروز، طراحی دائم بدن) کوپ، کار با مواد، شینیون، میکاپ، اکستنشن و کاشت مژه و مو، کراتین، صافی و بوتاکس مو و… در شهر های مختلف فعالیت خود را توسعه دادند و مجموعه آموزشگاه های مهناز قبادی به عنوان تنها آموزشگاه ارائه دهنده سه مدرک بین المللی در هر لاین آموزش آرایشی می باشد.

انواع مدارک شامل: (certificate، مدرک آکادمیک رلیانس فرانسه و مدرک فنی و حرفه ای) می باشند.

هنرجویان با انتخاب مجموعه حرفه‌ای و با داشتن امکانات آموزش ویژه و قدرتمند (همراه با تمام نکات تخصصی و مهم) شغل خود را تضمین می‌کنند. متدهای جدید و منحصر به فرد در حوزه آموزش، ارتقا سطح دانش هنرجویان و موفقیت هنرآموزان، هدف و سنگ بنای آموزشگاه از آغاز تاکنون می باشد.

در این سالها همگام با آموزشگاههای مطرح بین المللی و ارتقا استاندارهای آموزشی، برگزاری سمینارهای آموزش زیبایی در تهران، کرج، خوزستان، اصفهان و… را داشته‌ایم و با آموزش به روش های نوین برای یادگیری سریع، آسان و کاربردی در کنار بیش از دو هزار هنرآموز موفق بوده ایم.

هدف مدرسان زیبایی، مجموعه مهناز قبادی، پشتیبانی و رفع ابهام از هنرجویان در محیطی امن در هر مرحله از آموزش‌ها، آموزش فن بازاریابی و نشان دادن راه صحیح برای رسیدن به شغل مورد علاقه شان می باشد و تمام هنر آموزان می توانند کلاس های خود را به صورت حضوری، آنلاین یا استفاده از سی دی ها و جزوات آموزشی فرا گیرند.

من مهناز قبادی به عنوان مدیر آموزشگاه در ابتدا آموزش‌هایی را در ایران آغاز کردم و برای تکمیل مدارک بین المللی به خارج از ایران دبی و ترکیه سفر کردم و با مدارک مدیریت سالن ها، مدارک مربیگری در انواع لاین های زیبایی در ایران و مدرک مدرسی از کشور امریکا و فرانسه به صورت مدرس بین المللی ibi و yungnails و آکادمی رلیانس فرانسه به فعالیت می پردازم.

در پایان به هنرجویانی که مهارتهای تخصصی و حرفه ای را در مجموعه آموزشگاه های مهناز قبادی کسب کرده اند، در صورت موفقیت در آزمون و تایید آموزشگاه به آنها مدرک مدرسی اعطا می شود.