آموزش تخصصی کاشت مژه یکی از لاین های پر مخاطب در آرایش زیبایی چهره می باشد که به دلیل اهمیت استفاده از مواد مختلف آرایشی مورد اطمینان و حساسیت چشم ها بسیار تخصصی است. آموزش تخصصی کاشت مژه باید در آموزشگاه های معتبر و با کادر حرفه ای انجام شود. به همین دلیل پیشنهاد می شود در انتخاب مکان آموزش تحقیق شود، چراکه اگر به عنوان یک شغل حرفه ای به آن نگاه می کنید باید کاملا تخصصی و حرفه ای به یادگیری بپردازید باعث جلب اعتماد افراد شوید.

آموزش کاشت مژه تخصصی

آموزش تخصصی کاشت مژه در آموزشگاه مهناز قبادی

انواع روش های کاشت مژه تخصصی

  • کاشت مژه دائمی با عمل جراحی

برای افرادی که به صورت مادرزادی یا بر اثر حادثه مژه ندارند، برشی در ناحیه پلک ایجاد می‌شود و از موی سر آنها در عمل کاشت مژه استفاده می شود. حدود ۴۰ عدد از موی سر خود شخص برای هر چشم استفاده می‌کنند و برای پیوند، هر مو به پلک بخیه زده می‌شود. همین موضوع باعث حساسیت بالای این عمل جراحی می شود که بعد از بهبودی کامل شاهد رشد طبیعی مژه ها خواهید شد.

  • کاشت موقت مژه

با استفاده از تارهای مصنوعی یا طبیعی (موی حیوانات یا الیاف گیاهی) آماده می شوند و به وسیله چسب دائم یا چسب موقت بر روی مژه های طبیعی نصب می‌شوند.

آموزش کاشت مژه والیوم و مگا والیوم

در کاشت والیوم جنس تار موها طبیعی و از موی انسان یا سمور می باشد. در کاشت والیوم به دلیل قرینه سازی، هر دو چشم همزمان با هم کاشت می شوند و با توجه به سلیقه مشتری بین مژه ها را پر می کنیم. در این سبک، مژه ها به صورت تار به تار استفاده نمی شوند و تارهای مژه از ۲ تا حداکثر ۱۰ تار می باشند. که این روش را فن سازی مژه می گوییم. در این روش مژه ها چند بعدی می شوند و کاشت مژه والیوم را با این روش انجام می دهیم. اگر تارهای مو۱۲ بعدی باشد، اکستنشن مژه ما مگاوالیوم است. در روش مگاوالیوم با توجه به تعداد مژه ها، خیلی سریع مژه ها حجم می گیرند.

آموزش کاشت مژه هیدن (پنهان)

در آموزش کاشت تخصصی مژه یکی از مواردی که به آن پرداخته می شود کاشت مژه هیدن است. در این روش، تارهای مژه ها به جای قرار گرفتن بر روی پلک و مژه، زیر مژه های پلک بالایی با چشم باز اتصال پیدا می کنند. هنگامی که چشم بسته است چسب مژه ها مشخص نمی‌شوند و باعث طبیعی جلوه دادن کاشت مژه خواهد شد. کاشت هیدن از پرطرفدارترین نوع کاشت مژه می باشد. زیرا در حین زیبایی، مژه ها حالتی طبیعی دارند.

لیفت مژه بهتر است یا کاشت مژه؟

لیفت مژه، برای افرادی مناسب است که مژه های بلند و بور دارند. لیفت و لمینت مژه می‌تواند به مژه ها رنگ داده و حالت زیبایی را در مژه ها ایجاد ولی اگر موژه هایی کوتاه و کم پشت دارید می توانید از کاشت مژه دائم یا موقت استفاده کنید.

آموزشگاه مهناز قبادی مجموعه ای است که در زمینه آموزش هنرهای زیبایی فعایت دارد و از کادری بسیار حرفه ای برخودار می باشد.

برای ارتباط با مجموعه زیبایی مهناز قبادی و دریافت مشاوره جهت ثبت نام در کلاس های آموزشی هنر مورد علاقه خود روی تماس با ما کلیک کنید.

آموزشگاه مهناز قبادی، تجربه حس خوب زیبایی