آموزش کاشت ناخن با پودر یکی از هنرهایی است که نحوه ی صحیح گذاشتن مواد روی ناخن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در مواد گذاری کاشت ناخن با پودر، باید دقت داشته باشیم تا غلظت مواد خیلی زیاد و یا خیلی کم نباشد. در این مرحله از کاشت ناخن با پودر باید میزان مواد را به مقداری در نظر بگیریم که حالت خمیری روی ناخن ایجاد نشود.

آموزش کاشت ناخن با پودر

نکات مهم آموزش کاشت ناخن با پودر

هنگام قرار دادن مواد به دو قسمت دور ناخن (کوتیکول) و کناره های آن باید توجه ویژه ای داشته باشیم و فاصله دو میل از این دو ناحیه را در نظر بگیریم. نکته مهم دیگری که در کاشت ناخن وجود دارد، گذاشتن مواد در قسمت استرس پوینت ناخن (سه میل بالاتر از کوتیکول) است. در این ناحیه باید مواد بیشتری گذاشته شود تا در هنگام ضربه ناگهانی، باعث شکستگی و آسیب صدف ناخن نشود.

سوالات متداول هنرجویان در آموزش کاشت ناخن با پودر

دلایل اصلی پایه سازی ضعیف، نحوه مواد گذاری نامناسب و ضعف در سوهان کشی پایانی می باشد.

لیکویید بنفش و پودرهایی که مدت زمان بیشتری برای خشک شدن نیاز دارند، مناسب هستند. مانند: برند ibi

پودر هلویی برند کلاریسا و آرتیستیک بی نظیرند. در پودر هلویی هر چه پیگمنتها ریزتر باشند احتمال هواگرفتگی کمتر است.

از سوهان برقی های عالی مخصوص کاشت ناخن می توانیم از مارک ماراتون و استرانگ نام ببریم.
در آموزش کاشت ناخن با پودر مطالب بسیار گسترده می باشد‌ و انواع کاشت ها را با مواد پودر می توانیم انجام دهیم. هنرجویان عزیز در مجموعه، کاشت ناخن را با پودر با عناوین کاشت گریم (صدف سازی ناخن)، کاشت بیبی بومر، وان بال، کاشت ناخن فیبر گیاهی، کاشت های ژورنالی و حرفه ای در دوره های آموزش می آموزند.

ناخنی که از وسط شکسته باید کاملا سوهان کشی کنیم. تمام خطوط را از بین برده و سطح ناخن را یکدست و صاف می کنیم و قسمتی که شکستگی ایجاد شده را در آغاز مواد گذاری می کنیم. سپس موادگیری قسمتهای دیگر ناخن را انجام می دهیم.

از دلایل اصلی شکستن ناخن در صورت کاشت ناخن با پودر به نازک بودن و نامرغوب بودن مواد مصرف شده در کاشت می توان اشاره کرد.

برای دورگیری ناخن از نرم ترین سوهان ها و سر سوهانهای دور زرد استفاده می کنیم.

قلم های قیمت مناسب و سرگرد ماندارین و بلا می توانیم نام ببریم. ولی قلم های سرگرد با کیفیت تر قلم موهای کلاریسا، یانگ نیل، هارمونی،آی بی آی و… هستند.

آموزشگاه مهناز قبادی مجموعه ای است که در زمینه آموزش هنرهای زیبایی فعایت دارد و از کادری بسیار حرفه ای برخودار می باشد.

برای ارتباط با مجموعه زیبایی مهناز قبادی و دریافت مشاوره جهت ثبت نام در کلاس های آموزشی هنر مورد علاقه خود روی تماس با ما کلیک کنید.

آموزشگاه مهناز قبادی، تجربه حس خوب زیبایی