آموزش کاشت ناخن، در حیطه آموزش های زیبایی، از آموزش هایی است که طرفداران بسیاری در دنیا دارد و اکثر اوقات برای مهاجرت و کار در خارج از ایران مدارک دانشگاهی ما به کار نمی آید و از ما در مورد کار و مهارتی که داریم سوال می شود. اکثر افرادی که مدارک دانشگاهی دارند به این موضوع واقف هستند که برای مهاجرت و کار در خارج از ایران با مهارت پیدا کردن در کاشت ناخن بسیار سریع می توانند درآمد زایی بکنند و مشغول به کار شوند.

در تمام دنیا خانم ها زیبایی را دوست دارند و خدماتی را که تکنیکی و با مهارت برای خانم ها انجام شود را با کمال میل می پذیرند و همیشه به عنوان مشتریان راضی شما در کنارتون هستند‌ و از حضور پر رنگشان می توانید لذت ببرید.

آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه مهناز قبادی با اخذ مدرک بین المللی و معتبر

 

نکات مهم انتخاب آموزشگاه کاشت ناخن

  • آموزش کاشت ناخن و طراحی ناخن باید با متدهای روز دنیا باشد.
  • مدرسی متبحر و بین المللی را انتخاب کنید.
  • برندهای بزرگ جهان هر دوره روشهای جدید کاشت ناخن و طراحی را با کمک مدرسین برتر با استفاده از ابزار و مواد متنوع و جدید به رخ می کشند و از هر کشور، مدرسین منتخب را بر می گزینند.
  • در ایران، مجموعه مهناز قبادی با عنوان جایگاهی مورد اطمینان برگزیده شده است و این افتخار را دارد که به تمام هنرجویان خود در اتمام دوره ها مدارک بین المللی ارائه کند.
  • آموزشگاه امکان معرفی هنرجویان به سالن ها جهت همکاری را داشته باشد.
  • امکان انتخاب نزدیک ترین شعب آموزشگاه را داشته باشید.

هنرجویانی که آموزش کاشت ناخن را با مهارت لازم به پایان می رسانند، از مدرک بین المللی بهره مند خواهند شد و دریافت این مدارک، اعتباری برای هنرآموزان می باشد. به این جهت که در آموزشگاه های معتبر دوره خود را گذراندند و موفق به کسب مدارک بین المللی شدند.

نکته: هنرجویان هم به صورت حضوری هم به صورت استفاده از سی دی ها می توانند از کلاس های آموزشی بهره ببرند.

سوالات متداول هنرجویان درباره آموزش کاشت ناخن

از بین لاین های آرایشی از نظر بازار کار، کاشت ناخن در الویت است. کاشت ناخن و طراحی ناخن از پر طرفدارترین خدمات سالن هاست و به دلیل تقاضای بالا و علاقه خانم ها، باعث شده که اکثر سالن های زیبایی لاین اصلی خدمات خود را به کاشت ناخن و طراحی ناخن اختصاص بدهند

Certificate ibi، مدرک آکادمیک رلیانس فرانسه، مدرک فنی حرفه ای

قیمت پایه آموزش کاشت ناخن ۰۰۰’۹۰۰ تومان می باشد.

وسایل ضروری آموزش کاشت ناخن شامل: سوهان برقی، دستگاه led یا uv، سوهان دستی، پوشر، نیپر، مواد کاشت و لیکویید، بافر، تاپ شاین.

هنرجویان می توانند پک وسایل را از ۰۰۰’۵۰۰’۱ تومان به بالا خریداری کنند.

آموزشگاه مهناز قبادی مجموعه ای است که در زمینه آموزش هنرهای زیبایی فعایت دارد و از کادری بسیار حرفه ای برخودار می باشد.

برای ارتباط با مجموعه زیبایی مهناز قبادی و دریافت مشاوره جهت ثبت نام در کلاس های آموزشی هنر مورد علاقه خود روی تماس با ما کلیک کنید.

آموزشگاه مهناز قبادی، تجربه حس خوب زیبایی