آموزش میکاپ در هنرهای زیبایی چهره یکی از محبوب ترین آموزش ها برای خانم ها می باشد که بتوانند آرایش صورت خود را انجام دهند. نکته حائز اهمیت در میکاپ صورت، به کارگیری صحیح ابزار و لوازم آرایشی خواهد بود. با آموزش میکاپ شما می توانید متدهای مختلف و سبک های بی شماری را یاد بگیرید تا صورتی زیباتر داشته باشید. آموزش میکاپ شامل موارد زیر می باشد:

  • معرفی ابزار و لوازم مختلف میکاپ
  • شناسایی متدهای متفاوت مناسب فرم چهره
  • هنر به کار گیری مواد برای میکاپ

آموزش میکاپ

هنرجویان آموزش میکاپ، با شرکت در کلاس های آموزشی آموزشگاه های هنرهای زیبایی معتبر می توانند، این هنر را بیاموزند. آموزشگاه هنرهای زیبایی مهناز قبادی با کادری مجرب، به آموزش این هنر می پردازند. یکی از ویژگی های این آموزشگاه، آموزش به روز است که متدهای جدید را در اختیار هنرجویان قرار می دهد. بسیاری از خانم ها، هنوز هم شیوه های صحیح میکاپ اولیه را نمی دانند. شاید شما این تصور را داشته باشید که میکاپ عروس، گریم صورت و آرایش کردن بر اساس متد های روز دنیا از جمله مواردی است که باید مورد آموزش قرار گیرد. در صورتی که آرایش صورت یک نیاز ویژه برای هر یک از بانوان بوده و حتی یک میکاپ ساده و معمولی هم دارای اصولی است که باید آن ها بدانیم.

آموزش تخصصی میکاپ

یکی از مواردی که در بالا هم گفته شد، آموزش تخصصی میکاپ است که شامل میکاپ حرفه ای عروس، گریم صورت و دیگر موارد می باشد. آموزش تخصصی میکاپ شامل مواردی می شود که در زیر به آنها پرداختیم:

  • شناخت سبک های مختلف میکاپ (میکاپ کلاسیک، میکاپ اروپایی، میکاپ عروس و غیره)
  • آموزش افکت در میکاپ عروس
  • نحوه استفاده از مواد آرایش صورت
  • ترفند های آموزش میکاپ
  • مهارت های میکاپ عروس و خودآرایی
  • شناخت مواد و ابزار حرفه ای میکاپ

آموزش میکاپ از صفر تا صد

از نکات ابتدایی تا اصول پیشرفته میکاپ دارای اصولی است که باید آنها را بدانید. به عنوان مثال، سلامت پوست، پیش از میکاپ از جمله مواردی است که از اهمیت زیادی برخوردار بوده و در اولویت قرار می گیرد. سپس استفاده از مواد مناسب و اینکه چگونه باید میکاپ را انجام دهید مورد اهمیت قرار می گیرد. یادگیری میکاپ علاوه بر اینکه به شما برای میکاپ خود کمک می کند، برای کسب درآمد هم مناسب می باشد. شما با شرکت در کلاس های آموزشگاه هنرهای زیبایی و گرفتن مدرک معتبر، با یک تیر، دو نشان را زده اید و به هدف مورد نظر خود خواهید رسید.

آموزشگاه مهناز قبادی مجموعه ای است که در زمینه آموزش هنرهای زیبایی فعایت دارد و از کادری بسیار حرفه ای برخودار می باشد.

برای ارتباط با مجموعه زیبایی مهناز قبادی و دریافت مشاوره جهت ثبت نام در کلاس های آموزشی هنر مورد علاقه خود روی تماس با ما کلیک کنید.

آموزشگاه مهناز قبادی، تجربه حس خوب زیبایی