آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو در سال های اخیر از طرفداران بسیاری برخوردار بوده و خانم های زیادی برای زیبایی بیشتر به سالن های زیبایی مراجعه می کنند. خیلی از بانوان به عنوان ایجاد یک شغل برای خود و دیگران به این هنر نگاه کرده و در کلاس های آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو شرکت می کنند.

آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو مهناز قبادی

آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو مهناز قبادی

آموزش لیفت و لمینت مژه

لیفت مژه برای مژه هایی که بلند، نازک، کمرنگ و بور هستند، روش بسیار مناسبی است. مواد ارگانیک لیفت و لمینت نه تنها موجب ریزش مژه و ابروها نمی شود، بلکه باعث تحریک رشد موها می شود. این کار هیچ گونه عوارضی برای ابرو و مژه را در بر نمی گیرد و به سبب داشتن کراتین موجب تقویت آنها خواهد شد.

لیفت مژه و ابرو چیست؟ چگونه لیفت مژه و ابرو را انجام دهیم؟

لیفت مژه و لیفت ابرو به معنای بلند کردن و فرم دادن به آنها می باشد و باعث حالت گرفتن مژه های صاف و بور می شود. این کار به کمک بیگودی های مخصوص انجام پذیر بوده و در اصل فر مژه دائم خواهد بود.
کار لیفت دائم موهای ابرو به کمک چسبهای مخصوص و با شانه کردن به سمت بالا انجام می شود و با این روش به ابروها فرم می دهیم. دقت کنید که چسب را زیاد استفاده نکنید و تمام وسایل را قبل از شروع کار در کنار خود قرار دهید و تا قبل از خشک شدن چسب ابروها و مژه ها را صاف فرم دهید و اجازه شکسته شدن مژه ها و ابرو را ندهید.

لمینت مژه و ابرو

رنگ کردن حرفه ای مژه ها و ابروها، با استفاده از مواد مخصوص لمینت ابرو گفته می شود. لمینت کردن باعث می شود تارهای مژه و ابرو ضخیم تر و پر پشت تر به نظر بیایند. برای لیفت و لمینت در خانه می توانید ابروها را با ژل آلورا و شات ابرو یا فرچه ریمل به سمت بالا شانه کنید و به صورت موقت و روزانه لیفت ابروها را انجام دهید. برای لمینت ابرو می توانید ژل آلوئه ورا را با کمی روغن رزماری یا روغن فندق و کمی پودر سایه ترکیب کنید و داخل جای ریملی که از قبل دارید قرار دهید‌ و با استفاده از این محلول ابروهای خود را لیفت و لمینت کنید.

نکات مهم در لیفت و لمینت مژه و ابرو

لیفت و لمینت مژه برای افرادی که ابروهایی دارند که رشد آنها به سمت پایین می باشد و ابرویی کمرنگ دارند به کار می رود و باعث می شود که فاصله بین چشم ها و ابروها زیادتر شود و چشم ها جذاب تر به نظر بیایند. به نکات زیر توجه کنید:

  • برای رنگ کردن تخصصی مژه و ابرو بهتر از پک های مخصوص مواد لیفت و لمینت استفاده کنیم.
  • استفاده از برند مناسب در ماندگاری لیفت و سلامت چشم بسیار موثر است. مانند برند maxi2
    به مدت ۲۴ ساعت بعد از لیفت و لمینت مژه و ابرو، حمام رفتن، شستن صورت، استفاده از ریمل و لوازم آرایش برای چشم ممنوع است.
  • زمان مناسب لمینت مژه و ابرو، دو روز بعد از لیفت مژه و ابرو می باشد. اگر همزمان انجام شود، باعث آسیب دیدن مژه ها می شود.
  • ماندگاری لیفت و لمینت حداکثر ۲ ماه می باشد.
  • برای شارژ مجدد لیفت و لمینت، حتما مطمئن شوید که مژه ها حالت و رنگ خود را از دست داده باشند و سپس کار جدید انجام شود.

آموزشگاه مهناز قبادی مجموعه ای است که در زمینه آموزش هنرهای زیبایی فعایت دارد و از کادری بسیار حرفه ای برخودار می باشد.

برای ارتباط با مجموعه زیبایی مهناز قبادی و دریافت مشاوره جهت ثبت نام در کلاس های آموزشی هنر مورد علاقه خود روی تماس با ما کلیک کنید.

آموزشگاه مهناز قبادی، تجربه حس خوب زیبایی