آموزش فیبروز ابرو و هاشور زنی یکی از آموزش های پر طرفدار در بین هنرجویان حوزه زیبایی بوده و جزو متدهای جدید میکروبلیدینگ می باشد. با آموزش فیبروز ابرو، هاشور زنی و سایه زدن با استفاده از قلم میکروبلیدینگ به صورت دستی در فضاهای خالی ابرو را فرا خواهید گرفت. در این روش طراحی ابرو بر پایه هماهنگی ابروها و فرم صورت مشتری انجام می شود و ابروها شکلی بسیار طبیعی و زیبا به خود می گیرند. هاشورهایی که با این متد بر روی ابرو ایجاد می شود بسیار ظریف و طبیعی بوده که باعث جلب توجه بسیاری از بانوان می شود. در روش فیبروز نیز مانند روش میکروبلیدینگ، باید با استفاده از تیغ مخصوص فیبروز بر روی ابروها خط ایجاد شود، شکل ظاهری تیغ فیبروز شبیه به یک پیچ گوشتی چهارسو است که باید روی دستگاه سوار شود.

آموزش فیبروز ابرو مرححله به مرحله مهناز قبادی

آموزش فیبروز ابرو در آموزشگاه هنرهای زیبایی مهناز قبادی

آموزش مرحله به مرحله فیبروز ابرو

قبل از انجام مراحل فیبروز ابرو باید در مورد رنگ و مدل مورد علاقه مشتری از او نظر سنجی کرده و مدل انتخابی را با مداد برای او ترسیم کنید. در صورتی که مدل ترسیم ترسیم شده بر روی ابروی شخص مورد پسند بود آن را اجرا خواهیک کرد. از دیگر سوالاتی که باید قبل از اجرا از مشتری پرسیده شود، رنگ مورد نظر ایشان است. رنگهای متداول و پرکاربرد در متد فیبروز ابرو، معمولا قهوه ای شکلاتی، قهوه ای و قهوه ای تیره و روشن هستند. پس از گذاشتن مواد بی حسی، ابروها را با موچین تمیز کنید و کار قرینه سازی را با خط کش یا دیوایدر شروع کنید. پس از گذشت 15 الی 25 دقیقه، مواد بی حسی را با پنبه بهداشتی پاک کرده و کار هاشور زنی را شروع کنید. در این مرحله باید سوزن مناسب فیبروز (تیغ مدل یو و یا تیغ مدل اسلوپ) و قلم میکروبلیدینگ مناسب را انتخاب کنید و سوزن را در قلم میکروبلیدینگ جا بزنید. سپس باید رنگ مناسب را انتخاب کنید که در اینجا به این نکته توجه کنید، معمولا به دلیل ظرافت زیادی که روش فیبروز دارد، بهتر رنگی را اتخاب کنید که یک درجه تیره تر از رنگ طبیعی ابرو باشد. پس از انتخاب رنگ باید:

  • تیغ فیبروز را آغشته به رنگ کنید و مقدار رنگی که برمی دارید باید به مقداری باشد که روی ابرو پخش نشود.
  • ایجاد خطوط مویی و ظریف با استفاده از تیغ آغشته به رنگ، توجه داشته باشید این کار باید به آرامی و در جهت رویش ابرو صورت گیرد. در برخی نقاط ابرو نیز باید خطوط را به صورت پراکنده ایجاد کنید تا شکل ابرو طبیعی جلوه کند. برای ایجاد خطوط می توانید ابتدا تاج ابرو و سپس خطوط بالا و پایین ابرو را با قلم میکروبلیدینگ پر کنید.
  • پس از اینکه فضاهای خالی ابرو را پر کردید باید روی ابروها را مقداری رنگ بگذارید و پس از چند دقیقه با پنبه پاک کنید. این کار برای ثبات و نفوذ رنگ در ابرو انجام می شود.
  • در روش فیبروز ابرو نیز مانند روش میکروبلیدینگ، کار را تا جایی که دیگر فضای خالی و کمرنگ باقی نماند، ادامه می دهید و پس از هر باری که خطوط را در ابرو ایجاد کردید باید مکث رنگ نیز انجام شود.(یعنی رنگ را روی کل ابرو بمالید و پاک کنید.)
  • در مرحله آخر باید ابرو را با پنبه به خوبی پاک کنید و رنگ و قرینگی ابرو را چک کنید و در صورت نیاز نواقص موجود را برطرف نمایید.

آموزشگاه مهناز قبادی مجموعه ای است که در زمینه آموزش هنرهای زیبایی فعایت دارد و از کادری بسیار حرفه ای برخودار می باشد.

برای ارتباط با مجموعه زیبایی مهناز قبادی و دریافت مشاوره جهت ثبت نام در کلاس های آموزشی هنر مورد علاقه خود روی تماس با ما کلیک کنید.

آموزشگاه مهناز قبادی، تجربه حس خوب زیبایی