آموزش مو

آموزش رنگ های فانتزی مو

آموزش رنگ موهای فانتزی در آموزشگاه مهناز قبادی

رنگ و مش مو یکی از تخصص های بسیار جذاب و کاربردی برای هر بانویی بوده که نیازمند مهارت، توانایی و همچنین سلیقه بسیار بالایی می باشد. جهت به دست آوردن رنگ های انتخابی از ژورنال، باید به تکنیک ترکیب رنگ اشراف کامل داشته باشیم. در گذشته روش های رنگ و مش کردن مو گسترده نبود و هنرجویان می توانستند با گذراندن یک دوره کوتاه مشغول به کار شوند. ولی امروزه تکنولوژی و صنعت مد، تاثیر به سزایی بر حرفه زیبایی گذاشته که طیف گسترده ای از مدلهای رنگ و مش مو را به همراه داشته است. وجود تکنیک های متنوع رنگ و مش مو برای سلیقه های مختلف باعث جلب توجه خیلی از بانوان به این هنر خواهد بود.

آموزش ترکیب رنگ موهای فانتزی با مهناز قبادی

آموزش ترکیب رنگ موهای فانتزی با مهناز قبادی

با این آموزش ها می توانید در خانه موهای خود را به صورت حرفه ای رنگ و مش کنید. در صورتی که قصد دارید یک آرایشگر حرفه ای در زمینه رنگ و مش مو باشید و به استقلال مالی دست یابید، با آموزشگاه تخصصی زیبایی تماس بگیرید. در آموزشگاه های زیبایی، آموزش رنگ و مش مو به طور تخصصی و با ارائه مدرک بین المللی و معتبر تدریس می شود.

آموزش رنگ مو فانتزی

رنگ های فانتزی مو در سالن ها بین جوانان تقاضای زیادی دارد. تعداد رنگ های فانتزی مو بی شمار است. مدل های رنگ و مش کردن با استفاده از این رنگ ها بسیار متنوع است و برای اینکه بتوانید با رنگ مو فانتزی کار کنید و نتیجه ایده آل بگیرید، باید مراحل آموزش حرفه ای رنگ های فانتزی مو را به خوبی فرا بگیرید و در این امر حرفه ای شوید.

مراحل رنگ و مش فانتزی

1. اگر رنگ انتخابی موها روشن باشد، با مواد دکلره یا مواد سفید کننده مو ( کرم مو ) می توانیم کار را انجام دهیم. چنانچه رنگ بسیار روشنی مد نظرمان نباشد، با رنگ مو، موها را روشن می کنیم‌‌. (نیازی به بی رنگ کننده مو نمی باشد.)
2. هر 2 دقیقه یکبار، موی آغشته به مواد باید چک شود. توجه داشته باشید اگر مواد دکلره بیش از حد روی مو بماند به مو و پوست سر آسیب می رساند. پس از اینکه تمام مو به مواد آغشته شد، سر را با کلاه مخصوص بپوشانید و بین 20 تا 45 دقیقه صبر کنید. تا مو به پایه 7 یا 8 برسد.
3. سپس بدون استفاده از شامپو مو را بشویید.
4. بعد از دکلره کردن مو، نوبت به انتخاب رنگ فانتزی می رسد، زمانی که موها را شستید، باید رنگ فانتزی مورد نظرتان را با اکسیدان ترکیب کنید (مایعی مانند ماست رقیق درست کنید) و با فرچه، رنگ را بر روی موها بمالید.
برای اینکه مطمئن شوید رنگ به همه قسمتهای مو می رسد، می توانید از شانه استفاده کنید. زمانی که رنگ فانتزی به تمامی قسمتهای مو آغشته شد، سر را با کلاه مخصوص بپوشانید تا گرم بماند. در این مرحله نیز هر 5 دقیقه مو را چک کنید و پس از اینکه موها رنگ گرفت، با آب سرد بشویید.

نکات آموزشی رنگ مو فانتزی

مدلهای رنگ و مش کردن مو با استفاده از رنگهای فانتزی بسیار متنوع است و می توانید با استفاده از مدلهای ژورنالی، چندین رنگ را در ظرف جدا ترکیب کنید و بر بخش انتخاب شده ای از مو و یا تمام سر استفاده کنید. توجه داشته باشید:
1. برخی از رنگهای فانتزی را می توانید بدون نیاز به اکسیدان مورد استفاده قرار دهید. در صورتی که قصد دارید برای مدت زمان کوتاهی رنگ موهایتان را تغییر دهید، می توانید از واریاسیون نیز استفاده کنید، واریاسیون ها بعد از مدت 2 تا 3 هفته کمرنگ و پاک می شوند و جایگزین خوبی برای رنگ های فانتزی هستند.
2. اگر می خواهید رنگ فانتزی موهایتان را تغییر دهید، بهتر است تا پاک شدن کامل رنگ فانتزی قبلی منتظر بمانید. تا رنگ جدید به خوبی خودش را بر روی مو نشان دهد.
3. یا اینکه از ریمور استفاده کنید و رنگهای فانتزی را پاک کنید و رنگ جدید را جایگزین کنید.

چطور رنگ مو فانتزی داشته باشیم؟

اگر به مدل های فانتزی رنگ و مش کردن مو علاقه دارید، می توانید با استفاده از رنگهای فانتزی به راحتی این کار را انجام دهید. بدین ترتیب که قسمت جلوی سر تا تاج سر را جدا کرده و به چند قسمت تقسیم می کنیم، هر تکه را دکلره و رنگ می کنیم. برای این منظور باید تکه ها را به صورت جداگانه در ابتدا دکلره کنیم. سپس رنگ مورد پسند را بر روی موها قرار دهیم. نتیجه کار مدل فانتزی به شکل یک رنگین کمان خواهد بود که بسیار جذاب و شیک است. همچنین با استفاده از رنگهای فانتزی می توانید موها را هایلایت کنید. تعداد رنگهای انتخابی بستگی به سلیقه مشتری شما دارد. توجه داشته باشید، موهای آغشته به رنگی که در فویل قرار دارند، با یکدیگر تماس نداشته باشند تا نتیجه کار تمیز و ایده آل شود. اگر بخواهید موهایتان به صورت یکدست رنگ فانتزی داشته باشند باید تنها یک رنگ فانتزی را انتخاب کنید و همانند رنگ کردن ساده، موها را به رنگ فانتزی مورد نظر آغشته کنید و پس از 20 دقیقه بشویید.

آموزش رنگ مو فانتزی کاراملی، بنفش دودی، کنفی با مهناز قبادی

آموزش رنگ مو فانتزی کاراملی، بنفش دودی، کنفی با مهناز قبادی

ترکیب رنگ مو کاراملی:
رنگ بلوند بژ 31/7 به مقدار ۵۰ میل
بلوند طلایی روشن ۵۰ میل
رنگ پلاتینه خاکستری ۲۵ میل
واریاسیون سه صفر ۴ سانت
واریاسیون دودی ۱ سانت
اکسیدان 6%

ترکیب رنگ مو بنفش دودی:
پایه دکلره ۸
بلوند مرواریدی دودی شماره 8
واریاسیون بنفش ۵ سانت
اکسیدان 6%

ترکیب رنگ مو کنفی:
بلوند پلاتینه زیتونی 50 میل
بلوند طلایی خیلی روشن 50 میل
واریاسیون سه صفر ۳ سانت
اکسیدان 6%

آموزشگاه مهناز قبادی مجموعه ای است که در زمینه آموزش هنرهای زیبایی فعایت دارد و از کادری بسیار حرفه ای برخودار می باشد.

برای ارتباط با مجموعه زیبایی مهناز قبادی و دریافت مشاوره جهت ثبت نام در کلاس های آموزشی هنر مورد علاقه خود روی تماس با ما کلیک کنید.

آموزشگاه مهناز قبادی، تجربه حس خوب زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 10 =