آموزش کاشت ناخن به روش ژل

آموزش کاشت ناخنقیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن به روش ژل

نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

آموزش کاشت ژل

این روش یکی از بهترین نوع کاشت است. که نسبت به کاشتهای دیگر کمترین آسیب را دارد، هم از نظر آسیب نرسیدن به صدف ناخن و دیگری حساسیت پیدا نکردن نسبت به مواد. این نوع کاشت در نواحی رطوبتی بیشتر استفاده می شود و کاشت ژل به ناخن حالت شیشه ای و شاین زیبایی می بخشد به ناخن و دست طراوت و جلوه خاصی می دهد.

موادکاشت ژل عبارتند از:

 ضد قارچ _پرایمر _ژل بیس_ ژل اصلی_ ژل پایانی و Cleanser

 این نوع کاشت همانند کاشت های دیگر انجام می شود.در آغاز قد ناخن طبیعی مرتب شده و سوهان نرمی سطح ناخن می کشیم و بعد ضد قارچ به ناخن ها زده می شود.

بعد تیپ قرار گرفته می شود و محوسازی تیپ انجام می شود و بعد از کار روی 10 انگشت  پرایمر می زنیم و مواد کاشت ژل را که به غلظت عسل می باشد و رنگ  شفاف یا صورتی طبیعی دارد را با قلم مخصوص کاشت ژل برداشته، دور قلم می چرخانیم و وسط ناخن قرار می دهیم و به صورت دورانی سطح ناخن را از مواد می پوشانیم و انگشت را داخل UV  قرار می دهیم (UV دستگاهی  لامپ دار برای خشک کردن  کاشت ژل می باشد) بعد از انجام 10 انگشت  مرحله دوم از ژل را آغاز می کنیم و انگشتان را داخل UV قرار می دهیم.

در مرحله دوم تمام انگشت ها را باید با پد مخصوص کاشت ژل و cleanser  پاک کنیم تا چسبندگی مواد از بین رفته و کاشت ژل تثبیت شود و بعد سوهان کشی را با سوهان دستی انجام داده و در نهایت بافر را می کشیم و ژل شاین پایانی را می زنیم.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن