چگونه به ناخنها استحکام بخشیم

چگونه به ناخنها استحکام بخشیم؟

سلامت ناخنهایتان، شما را از ناراحتیها و دردهای بافت انگشتان دور می‌کند. ناخنهای بلندی را که همیشه آرزویشان را داشته‌اید بدست خواهید آورد، اگر چند نکته احتیاطی را رعایت کنید. ناخنهای بلند برای سالیان طولانی دشمن خانمها بود و تحقیقات هنوز در پیدا کردن راهی برای درست کردن یک تقویت کننده کامل ناخن که بتواند ناخنهای خشک، شکسته و ورقه ورقه شده را تبدیل به ناخنهای زیبای بلند و محکمی کند آن هم در عرض دو هفته یا حتی کمتر ادامه دارد.

فعلا هیچ محصول معجزه آسای واقعی برای تحقق بخشیدن به این آرزو وجود ندارد. در هر حال چند راه وجود دارد که شما بتوانید ناخنهایتان را استحکام ببخشید و یا امکان کمی بلند شدن و شاید حفظ آنها از شکسته شدن و ورقه ورقه شدن را بیابید. جدی بگیرید از دشمنان طبیعی ناخن، آب می‌باشد. آب ناخنها را نرم کرده و آنها را آماده برای خراب شدن می‌کند. آب به همراه فعالیت شدید مثل پاک کردن، سائیدن، تراشیدن، ظرف شستن، لباس شستن و غیره این وضعیت را در ناخن تشدید خواهد کرد.

وقتی که شما در حال نظافت و پاک کردن چیزی یا جایی هستید از دستکش پلاستیکی استفاده کنید، هیچ اهمیتی ندارد که از چه نوعی باشد. حتی اگر کار شما یک یا دو دقیقه هم طول می‌کشد، دستکشها را بپوشید بعد شروع به کار کنید. دستکش لاستیکی ناخن شما را خشک نگه می‌دارد. همچنین از فعالیتهایی که بطور طبیعی باعث شکستن ناخن می‌شوند مانند درآوردن لباسهای خیس از ماشین لباسشویی و ... نیز محافظت می‌کند. شب هنگام قبل از خواب شما می‌توانید ناخنهایتان را نرم کنید. یک دستکش سفید کتابی را بردارید و قبل از اینکه به رختخواب بروید مقدار زیادی کرم بر روی دستتان بمالید و دستکشها را بپوشید.

این کار ناخنهایتان را نرم و انعطاف پذیر خواهدکرد. مواد غذایی که شما می‌خورید برای انجام وظایف اندام شما بسیار اهمیت دارد. اگر می‌خواهید که ناخنهایی قوی و خوبی داشته باشید باید از تغذیه خود مطمئن باشید. کلسیم یک ماده غذایی ضروری برای داشتن ناخنهای محکم است شما به میزان کافی از ویتامین D هم نیاز دارید تا بتوانید کلسیم موجود در مواد غذائی را جذب کنید. وقتی خانمها باردار هستند اغلب رشد ناخن ایشان بهتر از هر وقت دیگری است. این به خاطر افزایش قابلیت جذب مواد غذایی در این دوران می‌باشد.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن